Algemeen.Nieuws.Activiteiten.Wedstrijden.Uitslagen.Foto's.Clubinformatie.Lidmaatschap.Contact.

   

 

Bestuur

 

Johan Konings (voorzitter)

Tel: 0164-684264

koningsolympia@ziggo.nl

 

Johan van Kaam(secretaris)

Tel: 0165-564779

acolympia@online.nl

 

Eric-Jan van Elzakker (penningmeester)

Tel: 06-46357454

Evanelzakker@gmail.com

 

Jil Geluk

Tel: 0166-610359

jil.geluk@gmail.com

 

Rinus Jeroense

Tel: 06-12513334

rinus.jeroense@kpnmail.nl

 

Petra Kuijpers-Entrup

Tel: 0164-248201

p-kuijpers@home.nl

 

Theo van der Kroon

Tel: 0167-523691

thclkroon@me.com

Evenementen commissie

 

Johan Konings

Tel: 0164-684264

koningsolympia@ziggo.nl

 

Rinus Jeroense

Tel: 06-12513334

rinus.jeroense@kpnmail.nl

 

Piet Schijvenaars

Tel: 0164-684992

piet_schijvenaars@hotmail.com

 

Coördinatoren wedstrijden

10 van Halsteren:

Rinus Jeroense

Tel: 06-12513334

rinus.jeroense@kpnmail.nl

 

Melanenlopen en Molenloop:

Henk Bevelander

Tel: 0164-686630

melanenlopen@ziggo.nl

 

Uitwedstrijden pers en propaganda:

Bep Tielemans

Tel: 0164-682286

info@minervepers.nl

Jurycoördinator

 

Rien de Weert

Tel: 0164-630070

rdeweert@planet.nl

A.C. Olympia is een vereniging voor trimmers en wedstrijdatleten